Купити квартиру під Києвом в новобудові

Вартість нерухомості в столиці неймовірно висока, але не дивлячись на це, ціна на неї не падає. Особливо, якщо ця нерухомість знаходиться в новому будинку. В такому випадку, дуже непоганим варіантом є можливість купити квартиру під Києвом в новобудові, де ціна буде на порядок нижче, а відстань до міста близькою.

Купити квартиру під Києвом в новобудовіНаша компанія організовує будівництво мало- і багато-поверхових будівель, а також, займається ремонтними роботами, і все це протягом тривалого терміну. Тому, Ви можете купити квартиру під Києвом в новобудові саме у нас, не хвилюючись про надійність наших будинків (приклади наших робіт є на сайті).

В даний момент ми пропонуємо купити квартиру в новобудові під Києвом (смт Хотів), звідси  можна легко дістатися до ст м Теремки або інших транспортних вузлів міста. Одна з особливостей наших будинків - це забезпечення будівель належною інфраструктурою і вдале розташування поруч з зеленими зонами, де рівень життя буде на порядок вище, ніж серед мегаполісу.

Компанія «Форум» пропонує Вам купити квартиру в новобудові під Києвом за оптимальною ціною і з гарантією якості.


Важливе значення при підборі житла відіграє і планування майбутньої квартири. У нашому будинку представлені кілька різних планувань, розрахованих на те, що Ви обов'язково знайдете той варіант, який шукали, і купите квартиру в новобудові (під Києвом). У нас є варіанти з різною кількістю кімнат (від 1 до 3), що відрізняються плануванням від секції до секції.

Якщо Вам сподобалася пропозиція, і Ви хочете купити квартиру в новобудові під Києвом, то залишається тільки зв'язатися з нами для цього.